سنگهاى زیربناى اسلام سه چیز است: نماز، زکات و ولایت که هیچ یک از آنها بدون دیگرى درست نمى‏ شود - امام صادق علیه السلام- کافى، جلد2، ص 18
حدیث
نمایش خبر

کتابخانه شهید جهان آرا برگزار می کند:
" ارسال كتاب به مجتمع‌هاي مسكوني منطقه 6"

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
 ارسال كتاب به مجتمع‌هاي مسكوني منطقه 6

کتابخانه شهید جهان آرا برنامه ای با عنوان  "روزی دو ورق کتاب"  که ارسال کتاب در موضوعات متنوع به مجتمع های مسکونی است را در روز شنبه 15 اردیبهشت ماه، ساعت 8 برگزار می کند.


   به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه شش، فرهنگ سرای سرو؛ این برنامه با هدف ترویج ارتقاء فرهنگ مطالعه برگزار و  در آن کتاب به مجتمع های مسکونی توسط کتابخانه شهید جهان آرا ارسال می شود.

   در این برنامه  ارسال كتاب به مجتمع‌هاي مسكوني توسط 10 عضو فعال كتابخانه كه در آن مجتمع سكونت دارند انجام می شود كتاب‌ها در 10 سبد قرارداده شده و هر خانواده هر هفته مي‌تواند يك كيف را در اختيار داشته باشد و هر هفته كيف‌ها به طور چرخشي توسط اعضا فعال جابه‌جا مي‌شود. محتوی كيف‌های كتاب در موضوعات متنوع علمي، كاربردي، پزشكي، داستان، كودك و همچنين مجله با موضوع‌هاي مختلف براي همه رده‌هاي سني وجود دارد به صورتي كه همه افراد خانواده مي‌توانند چيزي براي خواندن در آن پيدا كنند. در هر مراجعه به كتابخانه مراجعه‌كننده تنها مي‌تواند 2 يا 4 كتاب را امانت بگيرد ولي در اين بسته‌ها كتاب بيشتري را در اختيار مراجعه كننده قرار مي دهيم. در پايان نيز از خانواده‌هايي كه در اين طرح شركت كردند دعوت مي‌شود كه عضو كتابخانه شوند و نظرات خود را درباره كتاب‌هايي كه مطالعه كرده‌اند بيان كنند و از 10 نفر عضو فعال كه كتابدار سيار كتابخانه بوده‌اند تقدير و تجليل مي‌گردد.  

این برنامه طی روزهای جاری 29،22،15 اردیبهشت و 19،5  خرداد از ساعت ۸ تا ۱۸ توسط کتابخانه شهید جهان آرا برگزار می‌شود

علاقه مندان جهت شرکت می توانند به کتابخانه شهید جهان آرا واقع در یوسف‌آباد، خيابان سيدجمال‌الدين اسدآبادي، خیابان شهیدجهان‌آرا، کوچه 59 غربی، مراجعه و یا با شماره 88602358 تماس حاصل نمایند.

>دسته بندی:سازمان, سازمان, اخبار فرهنگسرا, اخبار بسیار مهم
تعداد بازدید 12 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات