سنگهاى زیربناى اسلام سه چیز است: نماز، زکات و ولایت که هیچ یک از آنها بدون دیگرى درست نمى‏ شود - امام صادق علیه السلام- کافى، جلد2، ص 18
حدیث
نمایش خبر

فیلم «کیف ناهار» اکران، نقد و بررسی می شود

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
فیلم «کیف ناهار» اکران، نقد و بررسی می شود

فیلم سینمایی "کیف ناهار"، در دومین نشست سینما سرو چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه ساعت 17، در فرهنگ سرای سرو اکران و مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.


به گزارش روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه شش، فرهنگ سرای سرو ؛ نشست سینما سرو با هدف ترویج و توسعه مفاهیم و مولفه‌های سینمای حرفه‌ای در میان فیلم‌سازان و سینماگران، با حضور کارشناس دکتر تورج مرادی مدیر انستیتو روانکاوی تهران برگزار می شود

فیلم "کیف ناهار " که محصول سال 2013 است، فیلمی متفاوت از سینمای هند را به نمایش می گذارد. فیلمی که در عین سادگی، به دلیل رسوخ به زیر پوست جریان زندگی مردم عادی هند در دوره کنونی بسیار پرجاذبه است.

داستان فیلم مربوط به زن جوانی به نام "ایلا" در یکی از آپارتمان های تنگ شهر شلوغ بمبئی است که به خاطر بی اعتنایی های همسرش تصمیم می گیرد برای او ناهار آماده کرده و آن را از طریق پیک به محل کار همسرش ارسال کند.اما پیک غذا را اشتباهی به کارمند دیگری در اداره دیگری تحویل می دهد که پس از سی و پنج سال کار در آستانه بازنشستگی است. عرفان خان سال ها پیش خانواده خود را از دست داده و به نظر می رسد از بی تفاوتی و افسردگی رنج می برد. اما مکاتبه ایلا با او سرفصل تازه ای از مشاوره و رد و بدل کردن خاطرات را باعث می شود که برای عرفان خان جالب است.

علاقه مندان جهت دیدن فیلم می توانند چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه ، ساعت 17 به فرهنگسرای سرو واقع در خیابان ولی عصر(عج)، ضلع شمالی پارک ساعی، کوچه ساعی دوم مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن گویای 88881879  تماس حاصل نمایند.

 

>دسته بندی:سازمان, اخبار فرهنگسرا, سازمان, اخبار فرهنگسرا, اخبار بسیار مهم
تعداد بازدید 10 مرتبه امتیاز :
تگ ها:
 
 
 
  نظرات